Pôžičky ešte dnes a bez rizika

Truhlica s peniazmiOsud sa vie s ľuďmi kruto pohrať. Ako to býva, väčšinou je to s ľuďmi, ktorí toho veľa nemajú, no aj tak sa ich plecia stále pridáva. Pokiaľ robíte, čo môžete a so zarobenými peniazmi aspoň na mesiac vyžijete, je to výborné. Ak vám však do toho skočí niečo navyše, vo vašom rozpočte môže nastať problém. Ak ide o urgentné riešenie, ktoré nie je možné odložiť, je to o to horšie. Potrebujete finančne dopomôcť? Niektoré pôžičky môžete získať ešte dnes, a to do niekoľkých minút, bez náročných kritérií na žiadateľa.

Zodpovední ľudia si nepožičiavajú, keď nemusia. Iní si zas napožičiavajú toľko, žeby to bolo „veľa aj na koňa“, ako sa ľudovo hovorí. Preto, hoci finančnú pomoc potrebujete, vždy si pred požiadaním zvážte, či  máte na to ju splatiť vo vopred stanovenej dobe. Ináč môžu nastať komplikácie. Pomoc tohto typu skutočne pomáha len vtedy. Ak ste svoje možnosti zvážili a dospeli ste k tomu, že všetko zvládnete, požiadať môžete o pôžičky ešte dnes.

Najprv si vyberte spoločnosť

Prvým krokom k tomu, aby ste získali finančnú pomoc, je zistiť si, na koho sa môžete so žiadosťou obrátiť. Vo všeobecnosti máte na výber z dvoch základných typov spoločností: bankové a nebankové. Nebude nič nové, ak povieme, že bankové pôžičky by ste ešte dnes nezískali, zatiaľ čo tie nebankové áno. Pri prvom type spoločností treba spĺňať aj náročnejšie podmienky na získanie.

Nevýhodnou druhého typu je nie práve pozitívna reputácia.Za ňu môžu práve tie spoločnosti, ktoré sa snažili svojich dôveryhodných klientov okradnúť. Požičanú sumu totiž museli splatiť niekoľkonásobne. Tento predsudok sa odvtedy spája s každou nebankovou spoločnosťou napriek tomu, že niektoré sú serióznejšie a prístupnejšie než banky. Nebankové spoločnosti, od ktorých môžete získať pôžičky ešte dnes totiž vlastnia licenciu udelenú priamo NBS. Samozrejme, nie všetky, ale zoznam tých, ktoré ju majú, si môžete zistiť na webovej stránke NBS.

Veľmi dobrú správu možno máme aj pre tých, ktorí by finančnú pomoc potrebovali za skutočne nízkych očakávaní od žiadateľa. V tomto ohľade by sme vás odkázali na nebankové spoločnosti. Jedine od nich viete ešte dnes získať pôžičky pre nezamestnaných (dôchodcov, ženy na materskej, študentov…), bez kontroly registra, bez dokladovania príjmu či bez ručenia. Za týchto podmienok by vám požičal snáď len veľmi dobrý známy a ani to nie je isté.

Rýchle podanie žiadosti

Ak vám peniaze skutočne súria, vieme vám poradiť, ako pôžičky získať ešte dnes bez toho, aby ste niekam chodili a dokladovali mnoho papierov. V prvom rade, pokiaľ máte záujem o nebankové produkty, osobne by ste veľmi nepochodili, keďže tento typ spoločnosti má kamenné pobočky len zriedkavo. Využiť môžete telefón alebo sms žiadosť, no najrýchlejšie sa k pôžičkám ešte dnes dopracujete online. Priamo na internete totiž nájdete aj žiadosť, ktorú ihneď vypíšete a väčšinou do niekoľkých minút sa dozviete či vaša žiadosť prešla alebo nie. Ak by ste mali záujem o bankové produkty, o tie odporúčame žiadať jedine osobne, prípadne online, ale len do nejakej sumy.

Pôžičky ihneď na účte ešte dnes!

Nebankoví poskytovatelia na rozdiel od bankových dobré vedia, že ľudia potrebujú peniaze skoro okamžite. Preto majú k dispozícii produkty, ktoré vám môžu peniaze sprostredkovať už do 10 minút, maximálne do 24 hodín od požiadania. Ide o pôžičky ihneď, ktoré vám skutočne peniaze na účet zašlú ešte dnes. Výhodným je, že niektorí ich poskytujú bez registra, bez dokladovania príjmu, bez ručenia a sú dostupné aj pre nezamestnaných, ktorí poberajú štátne príspevky. Ako to už býva, zákony sú stále prísnejšie a preto je možné, že takýchto spoločností bude na trhu len ubúdať. Ak chcú zostať, musia sa prispôsobiť. Najdôležitejšie sme však zabudli, a síce, koľko si môžete požičať. Pôžičky ihneď, ktoré sú získateľné ešte dnes vám vedia zabezpečiť až 500 eur. Ich splatnosť však býva relatívne krátka – 30 dní.

Rýchle pôžičky do 7 dní

Veľké množstvo peňazíEšte dnes môžete požiadať aj o vyššiu sumu, približne do 5 000 eur, no žiadosti sa posudzujú dlhšie. Získať ich môžete aj u bankových, aj u nebankových poskytovateľov, ale tento krát už za náročnejších podmienok. Tento produkt ale poskytuje dlhšiu dobu na splatenie, aj niekoľko rokov.

Dlhodobé pôžičky

Pokiaľ potrebujete vyššie sumy, tie za jednoduchých podmienok určite nezískate. Jedine ak u úžerníckych spoločností, ktoré vás vedia pripraviť o niekoľkonásobne vyššiu sumu, než je tá, ktorú vám reálne požičali. Dlhodobé pôžičky nie sú dostupné ihneď, ale ešte dnes o nich môžete požiadať. Väčšinou sa oplatia v bankových spoločnostiach, ktoré poskytujú najnižšie možné úroky. Tie sú v súčasnosti na historickom minime. To ale nezabraňuje tomu, že preplatiť ju môžete aj v desiatkoch tisíc. Požičať si môžete aj niekoľko stoviek tisíc.

Čím viac žiadate, tým viac toho musíte dokazovať. Bez dokladovania príjmu, bez registra či bez založenia nehnuteľnosti sa to v klasických prípadoch nezaobíde. I keď už sú možnosti odpustenia niektorých z kritérií na žiadateľa. To ale v prípade, že máte našetrené nejaké percento zo sumy, ktorú potrebujete. Dôležitým údajom pri dlhodobých pôžičkách, o ktoré môžete požiadať ešte dnes je RPMN. Ide o číslo dôležitejšie než úrok, pretože v sebe zahŕňa všetky ročné poplatky s produktom spojené.

Na zistenie čo najvýhodnejších pôžičiek vám odporúčame ešte dnes využiť online kalkulačku na porovnanie ponúk. Je bezplatná a nezáväzná. Vďaka nej ihneď zistíte, čo je výhodné a čo už nie. Zadáte len také parametre, aké požadujete (výška žiadanej sumy, doba fixácie, doba splatnosti a hodnota založenej nehnuteľnosti) a už môžete pozorovať výsledky. Priamo z nich môžete aj o niektorú ponuku požiadať, prípadne sa dohodnúť na stretnutí s pracovníkom spoločnosti.

Napriek tomu, že pôžičky sa ešte aj dnes získavajú ťažko, nie je to nemožné, o čom vás presvedčí aj tento článok.

Pridaj komentár